Hakkımızda

Home Hakkımızda

Psikolojik Sağlık sitesinden uzmanlarımıza ulaşabilir, yüz yüze veya online psikolojik danışmanlık alabilirsiniz. Çocuk, ergen, yetişkin, aile, çift terapilerinde uzman kadromuz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hazır. Beşiktaş’taki merkezimize sizleri bekliyoruz!

Uyguladığımız Terapi Yaklaşımları
Uyguladığımız psikoterapi yaklaşımları BİLİMSEL BİLGİYE DAYALI KANIT TEMELLİ TERAPİLERDİR. Dünyada faydası ve etkililiği kanıtlanmış Rasyonel (Akılcı) Duygucu Davranışçı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Filial Terapi, Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi ve Danışan Merkezli Terapi’dir.
Merkezimizde psikiyatri servisimiz yoktur. Dolayısıyla ilaç yazılmamaktadır.
Tek Seanslık Danışmanlık
 

Tek seanslık danışmanlık (TSD) uygulamamız ile de maddi durumu iyi olmayan veya psikolojik durumu hakkında terapi alıp almama konusunda kararsız kalan kişilere hizmet vermekteyiz. TSD’den yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

(BİR VİDEOMUZ VAR onu buraya link olarak verebilirsin)
Psikolojik Sağlık TV
Psikolojik Sağlık TV, bilgilendirme amaçlı kurulmuş olan bir YOUTUBE televizyonudur. Ücretsizdir. Yayınlanmasını istediğiniz konular olursa bize başvurabilir ve bu konularda hazırladığımız videoları ve röportajları seyredebilirsiniz.